Wie is wie

Managementteam - Artistiek leider – Bart Marius, bart.marius[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 53

Managementteam - Zakelijk en financieel verantwoordelijke - Wim Claeys, wim.claeys[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (09) 398 69 60

Managementteam - Personeel en communicatie – Eline Van de Voorde, eline.van.de.voorde[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 59

Tentoonstellingen, communicatie en internationale projecten – Yoon Hee Lamot, y.lamot[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 54

Tentoonstellingen, internationale projecten, beleidsmedewerker – Arnout De Cleene, arnout.de.cleene[@]museumdrguislain.be

Tentoonstellingen, projecten Jeugdhulp en publiekswerking - Sarah Van Bouchaute, sarah.van.bouchaute[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 56

Behoud en bruiklenen – Alexander Couckhuyt, alexander[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 57

Productieleider - Lieven Leurs, lieven.leurs[@]museumdrguislain.be

Publiekswerking en community-projecten – Kristine Timperman, kristine.timperman[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 52

Publiekswerking en collectie – Saïdya Vanhooren, saidya.vanhooren[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 58

Publiekswerking en registratie – Annemie Sneijers, info[@]museumdrguislain.be, tel. +32 (0)9 398 69 61

Registratie projectmedewerker - Valerie Van den Plas, valerie.vandenplas[@]museumdrguislain.be